O move-it

Máte pocit, že i když je sportovní oblečení tak drahé, ne vždy je kvalitní? Určitě to znáte, koupíte si krásné sportovní legíny, které stály hříšné peníze, a za měsíc jsou vytahané, seprané a nedají se nosit. U nás ručíme za to, že s oblečením od nás vás nic takového nepotká.

V move-it rádi sportujeme a víme, že kvalita je nutností. Proto pečlivě vybíráme každý kus sportovní kolekce, tak aby splňoval nejnáročnější požadavky každé sportující ženy a zajistil dokonalý požitek ze cvičení. Snažíme se, abychom ženám, které milují fitness či jógu nebo třeba cvičí pilates, nabídli to, co hledají. Každá žena je výjimečná a má jiné potřeby – ať už její oblečení musí být krásné, nebo spíše funkční – my chceme, aby každý kus spojoval obojí, tedy jak estetiku, tak i funkčnost, a navíc podtrhoval její ženskost.  

Baví nás přinášet něco nového, jako třeba produkty exkluzivních sportovních značek, které koupíte pouze v move-it. Prohlédněte si kolekce Asquith London, TLC Sport UK nebo HYLETE USA. Pokud raději volíte známé značky, pak je tu pro vás například Asics se svojí novou training kolekcí nebo zajímavé kousky od Reebok. Originalita se cení.

Naším cílem je vaše spokojenost. Dbáme na osobní přístup a snažíme se vám být blíž. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy, individuálně poradíme s výběrem správného oblečení a vezmeme si k srdci jak kritiku, tak i chválu.

 

Love sport, let’s MOVE-IT!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.