ASQUITH LONDON

Stránky výrobce: ASQUITH LONDON
 

 

  

 

logo_nové

 

 

PŘÍBĚH ASQUITH LONDON

Zakladatelka a kreativní ředitelka, Alice Asquith, pochází z dlouhé řady tvůrčích žen. Její matka, babička a prababička všechny navrhovaly a vyráběly vlastní oblečení. Její nejranější vzpomínky jsou na indické hedvábí, Harris tvídy, svobodu tisku a zvuk šicího stroje.

V roce 2002 založila Asquith a zkombinovala svou lásku ke tkaninám a designu se dvěma dalšími vášněmi: jógou a pilates. Od samého počátku bylo velmi důležité, že Asquith activewear je eticky vyráběné v té nejlepší kvalitě a z ekologicky šetrných látek, které jsou měkké a zároveň i velmi odolné.  Design oblečení si klade za cíl slušet a padnout všem ženám a zároveň dobře fungovat i na cvičební podložce tak, aby se ženy mohly cítit dobře a nosit oblečení kamkoliv jdou: do fitness studia, na procházku, na pláž, do letadla i jako loungewear.

V Asquith žijí a dýchají pozitivně, protože jsou přesvědčeni, že to je tajemství šťastného života. Asquith activewear je etické a šetrné k životnímu prostředí, a vždy bude, protože v Asquith mají vášeň pro zdravý životní styl, zdravé jídlo, pomoc ostatním a etický způsob života - holistický přístup.

Největší snahou Asquith je, abyste se při nošení oblečení cítily úžasně; Asquith oblečení bylo navrženo a ušito pozitivním způsobem a s velkou láskou!

  

ZÁVAZKY ASQUITH

Od samého počátku chce Asquith mít pozitivní vliv na svět. Může to vyznít jako velké prohlášení, ale pozitivita tvoří základ každého rozhodnutí, které v Asquith učiní. Materiály, které Asquith používá, kde se oblečení vyrábí, jak ho cítíte na sobě, když ho nosíte, v Asquith je pozitivita naprostý základ.

Yamas a Niyamas jsou principy jógy pro bydlení, které se snaží promítnout do etické a poctivého způsobu vedení společnosti. Některé z nich tvoří základy Asquith závazků vůči zákazníkům…

 

AHIMSA – SOUCÍTĚNÍ SE VŠEMI ŽIVÝMI VĚCMI

Asquith oblečení je vyrobené z látky, která je eticky pěstovaná, bez chemikálií a má dlouhou životnost.  Asquith se v rámci svých možností zavázal k podpoře ekologické produkce.

Oblečení vyrábí v malých továrnách v Turecku a Portugalsku, kde mají zaměstnanci dobré pracovní prostředí, pracovní dobu mají maximálně 45 hodin týdně a mají placenou dovolenou.

V Asquith recyklují a balí vše, co mohou dle jejich možností.

Nepoužívají živočišné produkty a žádné oblečení není nikdy testováno na zvířatech. 

Produkty jsou navrženy tak, aby byly odolné a vydržely mnohem déle než běžné oblečení, což je lepší pro vás a svět.

Asquith podporuje nadaci The Hope Foundation, která pracuje s dětmi v Indii, jež se ocitly na ulici a dále The Pink Ribbon program, který podporují ženy po operaci rakoviny prsu.

 

SATYA – ZÁVAZEK K PRAVDĚ

Komunita stejně smýšlejících žen znamená pro Asquith vše a je vždy otevřený pro upřímný dialog – dobrý, špatný i ošklivý! Váží si názoru a vždy vybírá vše, co je nejlepší pro zákazníka, ne pro Asquith.

 

SHAUCHA – ČISTOTA

Asquith podporuje růst a blahobyt druhých, propaguje zdravý a čistý životní styl, a jemný, etický způsob života. V Asquith jsou si vědomi, že občas každý potřebuje zdravě motivovat, a věří, že jejich blog a informační bulletin vás směruje tou správnou cestou k udržení vaší mysli a těla ve skvělé kondici.

 

SANTOSHA – SPOKOJENOST

V Asquith chtějí, aby se zákazníci cítili dobře v přítomnosti, nikoli včera nebo zítra, a mohli zlepšit ten pocit pohody. Jedním z důvodů, proč májí rádi jógu a pilates je, že jsou pro všechny. Věří, že cvičení jógy a pilates pomůže přinést uspokojení, ale neméně důležité je, že oslavuje dobro ve světě, v ostatních a ve vás!

 

TAPAS – NADŠENÍ

Asquith se snaží povzbuzovat, být motivujícím hlasem, který vás inspiruje k dosažení vašich cílů. Zdravý životní styl a produktivní, positivní myšlenky a činy, které pomáhají ženám cítit se šťastné ve své vlastní kůži, symbolizují postoje, které Asquith zastává.

Asquith kolekce jsou navrženy tak, abyste se zákazník cítil dobře všude tam, kde je bude nosit. Od venčení psa přes večeři v restauraci, oděvy jsou navrženy pro zaneprázdněné ženy s rušným životním stylem, které vyžadují, aby se jim oblečení přizpůsobilo. 

To je důvod, proč má oblečení vždy jemný design a nevypadají tak "sportovně". Je však funkční, vhodné pro daný účel a odolný pro aktivity "na podložce". Zároveň je však ženské a měkké na nošení „mimo podložku“. Asquith logo, vertikální řada sedmi kruhů, která reprezentuje sedm čaker, energetické body v našem těle, je záměrně diskrétní.

Asquith vyrábí dvě kolekce ročně: jarní / letní kolekce v únoru a kolekce podzim / zima v září. Nejprodávanější styly jsou stále skladem a často je aktualizují novými barvami a detaily.

Letošní kolekce podzim / zima je inspirována podzimní procházkou v Cornwallu. Mořské řasy lemující pobřeží, kopce zaplněné vřesem, plážemi se zbytky táborových ohňů. Vznikly nové barvy, které přidávají sezónní odstíny a jsou pečlivě vybrané tak, aby vyhovovaly všem tónům pleti a vrstvy se navzájem krásně překrývaly.  

 

ASQUITH LÁTKY

Sportovní oblečení je o použitých materiálech. Musí být odolné, prodyšné, musí perfektně držet tvar a kůže se v něm musí cítit skvěle, a samozřejmě musí padnout.

V Asquith jsou mírně posedlí pokud jde o výběr tkanin. Musí to být ty nejlepší. Natahují je, perou je a v podstatě jim dávají dosti zabrat, než vůbec začnou uvažovat o tom, že je použijí pro své oblečení.

Tkaniny jsou všechny bez chemikálií, byly pěstovány v etických podmínkách a jsou šetrné k životnímu prostředí. Bambus je přirozeně antibakteriální, prodyšný a odvádí vlhkost.

 

BAMBUS

Odvádí_vlhkost

ODVÁDÍ VLHKOST

Odvádí vlhkost od pokožky a udržuje vás v suchu 

 

Prodyšný

PRODYŠNÝ

Tkanina pomáhá regulovat tělesnou teplotu

 

Pružný

PRUŽNÝ

Obsahuje elastan, který zachovává tvar a snižuje tvorbu žmolků

 

Antibakteriální

PŘIROZENĚ ANTIBAKTERIÁLNÍ

Zůstává déle čerstvý – ideální pro citlivou pokožku

 

Pracovitý_odolný

PRACOVITÝ & ODOLNÝ

Neleskne se, neslábne a zachovává syté barvy

 

OECK_text_certifikovaný

OEKO-TEX® CERTIFIKOVANÝ

Obsahuje biologicky odbouratelná vlákna

 

Vyrobeno_zodpovědně

VYROBENO ZODPOVĚDNĚ

Zpracováno z regenerované dřevní buničiny

 

Ekologický

EKOLOGICKÝ

Unikátně rychle-rostoucí s nízkým dopadem na životní prostředí

 

 

ORGANICKÁ BAVLNA

Prodyšný

PRODYŠNá

Tkanina pomáhá regulovat tělesnou teplotu

 

Pružný

PRUŽNá

Obsahuje elastan, který zachovává tvar a snižuje tvorbu žmolků

 

Pracovitý_odolný

PRACOVITá & ODOLNá

Neleskne se, neslábne a zachovává syté barvy

 

OECK_text_certifikovaný

OEKO-TEX® CERTIFIKOVANÁ

Obsahuje biologicky odbouratelná vlákna

 

OECK_text_certifikovaný

CERTIFIKOVANÁ ORGANICKÁ BAVLNA

Pěstovaná eticky a vyrobená zodpovědně 

 

Bez_chemikálií

BEZ CHEMIKÁLIÍ

Pěstovaná bez pesticidů a nebo hnojiv

 

Vyrobeno_zodpovědně

VYROBENO ZODPOVĚDNĚ

Zpracováno z regenerované dřevní buničiny

 

Ekologický

EKOLOGICKÁ

Unikátně rychle-rostoucí s nízkým dopadem na životní prostředí

Žádné produkty od výrobce ASQUITH LONDON nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.