FEEL JOY

Stránky výrobce: FEEL JOY
 

 

feeljoy_logo

 

O Feel JOY!

Pocítit radost! - Značka pro lidi s vášní.

 

Ve Feel JOY! mají rádi lidi aktivní, plné radosti ze života a dynamiky. Pro ně existují a rozvíjejí své kolekce. Chtějí, aby jejich zákazníci mohli realizovat své vášně, uvolnit emoce a zdůraznit svou individualitu. Hlavní inspirací pro jejich kolekce jsou jen zákazníci. Snaží se, aby oblečení bylo jedinečné, barvité, plné vzrušení, zábavy a radosti.

 

Ale ví, že návrh sám o sobě nestačí. Kvalita je u sportovního oblečení jednou z klíčových otázek, a proto jí přikládají velký význam. Kolekce jsou vyrobeny z různých pletených a tkaných materiálů a upraveny v souladu s přísnými kvality a estetickými pokyny technologů Feel JOY!. Kromě klasické bavlněné tkaniny lycra se objevují také ušlechtilá vlákna, viskóza s lycrou, poliviskóza, nylonu a lycra, thermocool, pletený polyester, bavlna a polyester.

 

Značka Feel JOY! vznikla v Evropě v roce 2005, zaměřuje se svým sortimentem na sportovní a volnočasovou módu. V sortimentu značky je například oblečení vhodné na street dance, zumbu, taneční oblečení, fitness oblečení a oblečení na aerobic. Nově také v nabídce najdete i oblečení na pole dance, jógu a běh. Značka Feel JOY! vyrábí kvalitní dámské, pánské a dětské oblečení s důrazem na módní trendy a styl. Díky originálním střihům, příjemným materiálům a veselým barvám jsou kousky Feel JOY! vhodné také na volnočasové aktivity, či procházky do města i do přírody.

 

Plodná dlouhodobá spolupráce s renomovanými instruktory, škol a akademií, taneční fitness je silný důkaz, že se touha tváří v tvář realitě stává skutečností.

Pocítit radost ještě dnes! To je jeden z nejlepších polských značek vyrábějících fitness oblečení a moderní tanec. Četné medaile a ocenění dostávají pocítit radost!, Včetně čtyř zlatých medailí v odvětví sportu Kielce výstavy a veletrhu zlatou medaili Poznaň je dalším důkazem o úspěchu značky.

 

Feel JOY! v ČR

V České Republice fungují od roku 2010, kdy se poprvé účastnili mezinárodního kongresu Aerobicmania v Brně 23.10.2010. Za ty čtyři roky se objevují se stánkem po celé republice napříč různými městy a spolupracují s desítkami instruktorů různých forem a směru. S některými si vypracovali přátelské pouto a pohodový vztah, který odráží přátelskou atmosféru a náboj v tomto fitness prostředí.

 

Kdo stojí za Feel JOY! 

Adam Horsinka je sám instruktorem aerobicu. K Feel JOY! se dostal náhodou, ale je neskutečně šťastný, že může dnes dělat co ho baví a rozdávat denně lidem radost prostřednictvím oblečení. Feel JOY!. Velikou odměnou jsou pro něj zákaznice, které se opětovně vrací a jsou spokojené s produkty Feel JOY! a je vidět že tanec, cvičení, a nebo jakýkoli sport si náramně užívají.

Radka Neubertová, od roku 2000 působí v oblasti fitness jako instruktorka. Prošla různými styly od Spinningu, Aqua, Posilovacích forem a zakotvila u Pilates a Jogy. Se značkou Feel JOY! se seznámila jako instruktorka v roce 2011. Protože se jí styl Feel JOY! velmi zalíbil, rozhodla se vstoupit do firmy jako partner. Těší jí, že se produkty klientům líbí, a že oblečení nosí i ve volném čase. A ona mám práci, která jí baví.

 

Žádné produkty od výrobce FEEL JOY nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.