NUTREND

Stránky výrobce: NUTREND
 

 

Nutrend_logo

 

Filosofie NUTREND

Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů. Každý produkt společnosti NUTREND je notifikován a nahlášen Ministerstvu zdravotnictví ČR. Kvalitu produktů a systém vývoje a výroby ocenil také Antidopingový výbor ČR. Účinnost a funkčnost produktů je kladně hodnocena sportovci. Mezi nejvýznamnější partnerství společnosti NUTREND patří spolupráce s Českým olympijským výborem, Slovenským olympijským výborem a Českým paralympijským výborem.

Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti NUTREND.

Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie.

 

Historie NUTREND 

Společnost NUTREND D.S., a.s. byla založena roku 1993. Specializuje se na vývoj a výrobu výživy a potravinových doplňků. NUTREND se ve své 20-ti leté historii stal lídrem na českém trhu výživy a potravinových doplňků.

V současné době společnost NUTREND zaměstnává 170 zaměstnanců různých profesí a specializací.

Díky rychlému rozvoji společnosti najdete jejich produkty na pultech lékáren, cyklistických obchodů, obchodů se zdravou výživou a ve fitness centrech nejen v České republice, ale i v dalších 30 zemích.

Pole sportovní výživy je důležitou součástí sortimentu. Zaměřují se zvláště na vysoce efektivní a zároveň zcela legální složení - všechny produkty jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví a mnoho produktů i Antidopingovým výborem České republiky.

 

Technologické zázemí NUTREND 

Výrobní haly společnosti NUTREND jsou na špičkové úrovni, vlastní nejmodernější zařízení a technologie, díky čemuž se jejich výrobky vyznačují mimořádnou kvalitou a účinností. Vyrábí tekuté a sypké produkty, gely, kapsle, energetické a müsli tyčinky. Jejich výrobní i skladové prostory čítají 15 tisíc m2.

 

Získané certifikáty

Certifikace systému managementu kvality dle normy ISO 9001:2009 je zárukou vysoké kvality produktů a služeb. Vlastní nejen prestižní certifikát ISO, ale rovněž certifikát BIO pro ekologické výrobky v oblasti müsli produktu.

Tyčinky DENUTS a B4 ACTIVITY se pyšní uznávaným certifikátem Klasa. Držitelkou velmi významného ocenění Regionální potravina je také Kojenecká voda HORSKÝ PRAMEN, která splnila ty nejpřísnější evropské i národní požadavky na kvalitu i chuť. Ochrana životního prostředí byla vždy prioritou společnosti NUTREND.

 

Spolupráce s odborníky

Výzkum a vývoj probíhá ve společnosti NUTREND s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Zaměřují se především na vysokou účinnost a maximální kvalitu našich výrobků.

ČESKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR

Český olympijský výbor (ČOV) rozvíjí a šíří olympijské ideály a zastupuje a zabezpečuje účast České republiky na olympijských hrách.
Rovněž zastupuje zájmy českého sportu jako celku vůči státu. ČOV má za cíl zlepšení postavení sportu ve společnosti a jeho zpřístupnění nejširší veřejnosti. Usiluje o zlepšení financování sportu - a to zejména v oblasti mládeže.

ANTIDOPINGOVÝ VÝBOR ČESKÉ REPUBLIKY (ADV ČR)

ADV ČR je nejvyšším orgánem a výhradním odborným pracovištěm s celostátní působností zabezpečující antidopingový program ČR. Tento odborný garant pro dopingovou problematiku vznikl v roce 1999 a jeho zřizovatelem je MŠMT ČR.

 

Žádné produkty od výrobce NUTREND nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.