REEBOK

Stránky výrobce: REEBOK
 

 

Reebok_logo

O REEBOK

Reebok je celosvětová značka inspirovaná americkým stylem, která vytváří a prodává sportovní a lifestylové produkty postavené na silném dědictví a autentičnosti sportu, fitness a ženských potřeb. Značka se zavázala navrhovat a vytvářet produkty a marketingové programy, které odrážejí tvořivost a touhu neustále zdolávat výzvy v daném okamžiku.

 

REEBOK VIZE

Reebok se zaměřuje na podporu každého sportovce - od profesionálních sportovců přes rekreační běžce až po děti na hřišti – s příležitostmi, produkty a inspirací, aby bylo dosaženo to, čeho jsou schopni dosáhnout. My všichni máme potenciál dělat velké věci. Jako značka, Reebok má jedinečnou příležitost pomoci zákazníkům, sportovcům a umělcům, partnerům a zaměstnancům, plnit svůj skutečný potenciál a dosáhnout cílů, o kterých si mohli myslet, že jsou pro ně nedosažitelnými.

 

REEBOK MISE

V Reebok vidí svět trochu jinak a během naší historie vytvořili značku, která měla odvahu postavit se zažitým pravidlům. Reebok vytváří produkty a marketingové programy, které odrážejí neomezený tvůrčí potenciál této značky.

 

REEBOK POSTOJ

Reebok rozumí tomu, že každý člověk je především jedinečná osobnost. Pozice Reebok to to odráží: oslavuje odlišné vlastnosti, které dělají lidi tím, kým jsou - jejich jedinečné názory, jejich osobitý styl a jejich pozoruhodný talent a úspěchy. Reebok slaví svou individualitu, jejich pravost a odvaha trvá jít si svou vlastní cestu k velikosti. Zatímco někteří je mohou nazývat blázny nebo výstředními, Reebok je nazývá vizionáři a originálními.

 

REEBOK CÍL

Závazek ke společenské odpovědnosti je důležité dědictví a punc značky Reebok. Po dvě desetiletí, lidská práva, byla hlavním cílem tohoto úsilí, a to prostřednictvím programu Reebok pro lidská práva. Reebok rozšířil to, co bylo vybudováno, a vytvořil globální platformu za účelem pomoci znevýhodněné mládeži po celém světě naplnit jejich potenciál a žít zdravý, aktivní život.

Žádné produkty od výrobce REEBOK nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.