Sara Da Silva

Stránky výrobce: Sara Da Silva
 

SARA-DA-SILVA-final-logo

Pokud hledáte nevšední sportovní leginy a oblečení, ve kterém zaujmete své okolí, pak jste přesně na tom správném místě. Značka Sara Da Silva rozzáří váš sportovní šatník a zároveň vám poskytne tu nejvyšší kvalitu, kterou vyžaduje od sportovního oblečení každý, kdo pravidelně cvičí. Přečtete si příběh zakladatelky značky Sara Da Silva a inspirujte se.

 

PŘÍBĚH

Dostat se do kondice změnilo můj život v mnoha směrech. Nejen z vnějšího pohledu, to jak vypadám a kolik komplimentů jsem dostala od lidí, ale hlavní a nejdůležitější změna bylo zdraví a energie, které jsem novým, aktivním způsobem života získala. Protože fitness není jenom něco, co dělám, ale něco co žiji - můj způsob života. A vím, že mnozí z vás víte přesně, co mám na mysli. Dovolte mi, abych se s vámi podělila o svůj osobní příběh. 

Jsem hrdá brazilská žena, která nyní žije v Evropě. V roce 2009 jsem opustila svou zemi, abych začala novou misi, která změnila můj život. Přestěhovala jsem se do Irska, abych se naučila anglicky. Zkušenost ze studia jazyka mi otevřela mnoho nápadů, pocit naděje a přinesla další ambice. V tu dobu jsem však byla nešťastná a unavená ze svého vzhledu, a zoufale jsem toužila po tom udělat nějakou změnu. Ne však shodit pár kilo nebo mít o velikost menší šaty, aby se po pár měsících jako jojo efekt vrátily zpět. Chtěla jsem trvalou a skutečnou změnu.  

Rozhodla jsem se zcela změnit svůj osud a začala jsem trénovat na soutěž v Bikini Fitness. Můj sen se mi splnil v roce 2013, kdy jsem vyhrála svoji první soutěž v Irsku. To byl teprve ten moment. Ženy se mě neustále ptají, co dělám proto, abych zůstala oddaná svému cíli. Nejdůležitější je pro mě neustále poctivě pracovat a být zdravá. Moje odpověď by byla vždy stejná a stala se vůdčí myšlenkou celé značky Sara Da Silva. Musíte být zcela upřímná sama k sobě. Stát se fit, to je vášeň, odhodlání vypadat a cítit se co nejlépe. 

Tyto myšlenky se ke mně vrací každý večer. Stále jsem si říkala sama sobě, jak bych mohla pomoci jiným ženám, aby dosáhly svých cílů, tak jako se to podařilo mně. Pak jsem si jednoho dne uvědomila, že funky a barevné oblečení vnese do cvičení radost a více zábavy! Právě tehdy se zrodila v mých snech značka Sara'das Fitness Wear. 

Jsem oddaná mé misi vytvářet fitness linii, která je pestrá a zábavná, ale zároveň splňuje kritéria vysoké kvality. V jedinečných stylech a vzorech se ženy cítí úžasně, mají radost z toho, jak vypadají a posunuje je to stále dál. Pokaždé, když si žena oblékne oblečení Sara´das Fitness Wear přeji si, aby se cítila motivována. Neustále se snažím o to, aby Sara´das Fitness Wear byla značka pevně spojená s fitness, odhodláním, zdravým životním stylem a vítězstvím.  

1238061_10151929996858828_1316846879_n-2-2 IMG_0028

 

Žádné produkty od výrobce Sara Da Silva nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.