TLC SPORT

Stránky výrobce: TLC SPORT
 

 

2014tlclogo

 

TLC SPORT je britská společnost, která navrhuje a vyrábí exkluzivní dámské sportovní oblečení. Dříve byla známa jako The Leotard Company (TLC), jejíž kořeny sahají až do roku 1984 a specializovala se převážně na přímý katalogový prodej. TLC je rodinný podnik vedený duem žen Sara a Charlotte. Továrna na výrobu je v Káhiře, kde duo společně s úzce provázaným týmem zaměstnanců „proměňuje“ všechny své návrhy ve skvěle padnoucí oblečení.  

TLC je průkopníkem v oblasti stahujícího sportovního oblečení po více než 10 let. V roce 2014 TLC zahájila výrobu dvou vlastních revolučních zpevňujících kolekcí Figure Firming a Tummy Control. Po velkém úspěchu těchto kolekcí TLC rozšířila svoje aktivity i o maloobchodní prodej a kolekce si tak mohou zakoupit sportující ženy po celém světě.    

TLC spolupracuje s Les Mills'Body Training System pro které vyrábí oblečení na lekce jako je Body Pump, kromě toho navrhuje a vyrábí oblečení pro Virgin Active Fitness studia a v současné době také pro Rosemary Conley Diet and Fitness.

 

POSLÁNÍ TLC

Posílit sebevědomí žen a budovat jejich sebedůvěru prostřednictvím toho, jak vypadají a jak se cítí.  

Dodávat špičkové oblečení, které přesahuje veškerá očekávání s ohledem na kvalitu, cenu, výběr a střih, a je dostupné pro každou ženu, s cílem podpořit vztah k fitness a ke cvičení.

V TLC jsou hrdi na to, že jsou rodinnou společností a zákazník je pro ně vždy na prvním místě. Při tvorbě kolekcí stále dbají na to, aby byly v souladu s jejich posláním. V TLC vždy hledají ty nejlepší tkaniny, aby produkty obstály ve zkoušce času. Díky vlastní výrobě neexistuje nic, co by v TLC nemohli realizovat a umožňuje jim také dodávat vysoce kvalitní oblečení za velmi výhodné ceny.  Nově se zaměřují na skutečně univerzální a funkční řady, takže TLC výrobky můžete nosit třeba na cestách nebo ve volném čase.         

TLC SPORT – to je bezkonkurenční kvalita, kterou musíte vidět, abyste uvěřili.

 

Prosaďte se s TLC SPORT. 

Žádné produkty od výrobce TLC SPORT nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.